Прес гвинтовий механічний купити

UA RU EN

 

Займаєтеся виготовленням соків з фруктів, ягід і овочів? Гарне обладнання дозволяє значно спростити і прискорити відповідальний процес. Якщо Ви хочете купити гвинтовий механічний прес, звертайтеся в нашу компанію. Працювати з ним буде зручно і просто, він дозволить легко отримувати сік з різних продуктів. Ціна на таке обладнання прийнятна, і ми надати його готові в короткий термін.

Зацікавлені прес гвинтовий механічний купити? Залишайте замовлення на нього в нашій фірмі, в експлуатації він не підведе.

Купіть механічний гвинтовий прес сьогодні, і він прослужить тривалий термін, ми на нього даємо гарантійний термін експлуатації - 3 роки. Завантажувальна ємність преса - 70 л, а вага - 81 кг. Контактувати з продукцією, що виготовляється, буде нержавіюча і харчова сталь. Для виробництва соків купити механічний гвинтовий прес буде раціональним рішенням. Для відправки вибраного обладнання необхідна 100% передоплата, доставлено воно буде протягом п'яти днів. Якщо воно буде відсутнє на складі, то передоплата на його виготовлення буде 50%. В такому випадку ми виготовимо прес протягом 30 календарних днів і відвантажимо відразу після повної оплати. Прес гвинтовий механічний купити не проблема, ми поважаємо вибір клієнтів. Для кожного ми готові забезпечити детальну консультацію по роботі з обладнанням. Про службу такого преса замовники нам залишають виключно позитивні відгуки.

Щоб купити механічний гвинтовий прес, зв'яжіться з нами за номерами вище на сайті. Про особливості такого обладнання ми розповімо докладніше і на свої запитання Ви отримаєте розгорнуті відповіді. Прийміть рішення оптимізувати важливий процес виробництва натурального соку, використовуючи надійне обладнання.