Про підприємство

UA RU EN

 

ВИРОБНИЦТВО: рослинних рідких та концентрованих екстрактів, товарів побутової хімії, технічних миючих засобів, антисептичних засобів, засобів автокосметики, косметичних миючих засобів, ветеринарних продуктів, рафінованих норкового, страусиного і песцевого жирів, норкового масла, машинобудівної продукції. Розробка науково-технічної документації.

ПІДПРИЄМСТВО створено і ефективно працює на ринку України з 1993 року. На підприємстві вперше в Україні розроблено комплект науково-технічної документації та створено виробництво рослинних екстрактів і рафінування норкового, страусиного  і песцевого жирів.

Крім того, організовано виробництво товарів побутової хімії, технічних миючих засобів, засобів автокосметики, косметичних миючих засобів, ветеринарних продуктів. 

Розроблені та виготовлені під замовлення хімічні реактори з принципово новим способом перемішування ємністю від 500 до 3000 л, металеві і з пластикового корпусу, реактори хімічні для виробництва косметичних кремоподібних засобів, а також пересувні роторні змішувачі.

Вся вироблена продукція є власною розробкою підприємства.

ПАРТНЕРАМИ ТОВ «НВП «Фітохімфарм» є переважна частина підприємств парфюмерно-косметичної промисловості України, підприємства харчової та хімічної промисловості, торгові підприємства.