Машинобудівна продукція

UA RU EN

 

 РЕАКТОРИ-ЗМІШУВАЧІ РЗР-500, РЗР-1000, РЗР-2000, РЗР-3000
З РОТОРНО-ВИХРОВИМ СПОСОБОМ ПЕРЕМІШУВАННЯ

       

Це наша нова розробка. Реактор відрізняється від аналогічного обладнання принципово новим способом перемішування.

Призначення: для виробництва хімічної, фармацевтичної, харчової та іншої продукції, в процесі якого відбуваються хімічні реакції, розчинення вихідних компонентів, а також де необіхдний їх підігрів і перемішування.

Спосіб перемішування: перемішування вихідних компонентів здійснюється ротором, швидкість обертання якого близько 3000 об / хв., і нагнітаючим гвинтом, розміщених на одному валу. До місця обертання втягується перемішувана маса, яка після обертового ротора проштовхується через отвори статора. У такому процесі в реакторі не утворюються «мертві» зони. Вся маса рівномірно і швидко перемішується. Наприклад, щоб перемішати рідкі вихідні компоненти з в'язкими (КМЦ, камеді) в реакторі з якірною або рамною, або шнековою традиційними мішалками і отримати однорідну масу потрібно не менше 8 годин. У реакторі РЗР-500 цей же процес триває лише 15 хвилин.

Технічна характеристика РЗР-500:

 Ємність завантажувальна
500 л
 Спосіб підігріву Електричний
 Потужність Від 4 кВт
 Потужність електродвигуна 3 кВт
 Максимальна температура підігріву вихідних компонентів 90-95 ºС
 Допустимий тиск в реакторі 2 атм
 Спосіб вивантаження продукції Через нижній вентиль за допомогою циркуляційного насоса
 Можлива висота підйому вивантажуваної продукції 4 м
 Допустима консистенція кінцевого продукту Сметаноподібна
 Матеріал внутрішньої стінки реактора Сталь нержавіюча харчова и фторопласт
 Матеріал рубашки Звичайна сталь або технічна нержавійка
 Матеріал теплоізоляційної рубашки Технічна нержавійка і мінеральна вата
 Температура замерзання теплоносія
До мінус 30 ºС

Комплектація: реактор разом з електродвигуном, втулка ротора (з фторопласту, 700 годин роботи) - 2 шт.; частотник і шафа управління; підставка; завантажувальний майданчик; сходи. Час для заміни втулки - 3 години.

Ціна: ВІД 150000 грн. з ПДВ ЗАЛЕЖНО ВІД ВЕЛИЧИНИ АПАРАТУ

Гарантійний термін експлуатації - 2100 годин безперервної роботи або один рік.

Умови відвантаження: самовивіз зі складу в передмісті Києва, або ТК «Делівері», або «Нової пошти» з Києва за рахунок покупця.

Монтаж і запуск - самостійно або за допомогою нашого фахівця.

Умови оплати та реалізації - 100% передоплата, відвантаження протягом 5 днів після оплати (при наявності на складі). При відсутності реактора на складі - 50% передоплати, виготовлення протягом 30 к. дн., відвантаження після повної оплати.

          Аналогічно РЗР-500, підприємство розробило і виготовляє РЗП-1000, РЗР-2000, РЗР-3000 (1000, 2000, 3000 означає кількість літрів), а також реактори з таким же змішувачем з пластиковою ємністю, але без підігріву. Реактори з пластиковою ємністю розраховані на виконання робіт, де не потрібні підігрів і тиск вище атмосферного, або в яких підігрів відбувається за рахунок проходження реакцій, або робіт, коли в розчинах більшу частину становить вода, яку можна залити в реактор підігрітою. Перевага реактора з пластикової ємністю в ціні (на 30% дешевше металевої) і більшій витривалості до агресивного середовища.
   
 Фрагмент реактора РЗР-3000 з пластиковою ємністю, що викоритсовується в ТОВ «НВП «Фітохімфарм», показаний на фото 1:

 


ЗМІШУВАЧ ПЕРЕСУВНИЙ РОТОРНИЙ ШВИДКІСНИЙ «ЗРШ-3000»

Призначення: для розчинення і перемішування в рідинах сипучих, пастоподібних та рідких компонентів c метою отримання однорідної композиції в хімічній, харчовій, косметичній та інших галузях промисловості.

Конструкція: виготовлений з харчових марок сталі. Змішувач верхньопривідний. Вал змішувача безпосередньо сполучений з валом електродвигуна (без редуктора). Змішувач виконаний без «класичних» підшипників. Для цієї мети використана змінна фторопластовая втулка. Термін служби втулки при інтенсивній експлуатації апарату - не менше 1 року.

Умови експлуатації: апарат можна експлуатувати при температурі перемішуючої композиції від 1 ° С до 100 ° С; pH - від 0,2 до 14,0 одиниць. Для пересування змішувача в цеху можна використовувати різні гідравлічні пристрої, тельфер та ін. Обсяг перемішуючої композиції - від 30 до 1000 л в різних ємностях, від звичайної пластикової бочки до єврокуба.

Переваги:  потрібно в 5-25 разів менше часу для перемішування особливо в'язких компонентів роторним змішувачем в порівнянні з класичними (якірними, рамними, шнековими, турбінними). Особливість перемішування роторним змішувачем дозволяє здійснювати розчинення вихідних компонентів (наприклад, ПАР при виробництві миючих засобів) при відносно низьких температурах - 18-20 ° С.

Комплектація: змішувач разом з електродвигуном і запасною змінною фторопластовою втулкою. Вага (без електродвигуна) -14,5 кг.

Ціна: ВІД 60000 грн. з ПДВ ЗАЛЕЖНО ВІД ВЕЛИЧИНИ АПАРАТУ


Умови оплати: при наявності апарату на складі - попередня, при відсутності (при замовленні) - 50% передоплата і 50% оплата після закінчення робіт. Термін виконання замовлення - 15-20 днів.

Доставка: самовивіз або транспортною компанією за рахунок замовника.

Нижче зображений змішувач для реактора РЗР-3000: